Архів | Ми ідемо на найвищий в світі вулкан /Ojos del salado/

* У зв’язку з карантинними обмеженнями у Чилі, команда Експедиції перейшла до наступного плану - вулкани Еквадору. Детальніше про нову ціль читайте у блозі uawomenexpedition.com/post/new-goal-ecuador-volcano


Охос-дель-саладо найвищий вулкан у світі із висотою 6891 м, що знаходиться посеред пустелі Атакама в Чилі. Також це друга за висотою гора Західної півкулі (після Аконкаґуа, 6962 м).


Сходження на Охос-дель-саладо здійснювали багато досвідчених альпіністів та любителів, і серед них звісно ж були жінки. Проте, жодних з цих сходжень не було повністю жіночим. Саме тому, ми хочемо стати першою українською жіночою експедицією на Охос-дель-саладо, здійснивши сходження в компанії безстрашних подруг та без допомоги гіда.


Особливість сходження


Експедиція на цей вулкан справжня авантюра. Місцевість малолюдна (очевидно, бо це найсухіша в світі пустеля) і віддалена від цивілізації. Туди піднімається порівняно мало охочих і там не побачиш великих та людних базових таборів. Пересування по пустелі відбувається на джипах. Кажуть, що ними можна заїхати аж на 5 тисяч метрів висоти. Будемо пробувати :)


Крім того, що нам прийдеться самостійно вести два позашляховики по піску, нам необхідно подбати самим про свій комфорт та харчування. Собі прийдеться організувати і власний штабний намет, і посуд для приготування їжі, та й саме меню скласти та закупити продукти.


Останні кілька десятків метрів до вершини - скелі, тому необхідно одягнути скелелазну систему та організувати страховку. Словом, затія ще та, але дуже нам до душі.


Пустеля, два джипи, 10 дівчат і попереду найвищий в світі вулкан.

Що може бути прекрасніше?


255 переглядів

Останні пости

Дивитися всі