Архів | Нова ціль - Вулкани Еквадору

2020 - найскладніший для планування рік в житті більшості людства планети. Ми розуміли всі ризики плануючи цю експедицію тому завжди були готові реагувати. Залишається менше місяця і ми вимушені знову реагувати. Отож оголошуємо нашу нову ціль - вулкани Еквадору. Вже купили квитки!Чому не Чилі?


До останнього ми очікували відкриття кордонів Чилі, проте поставили собі внутрішні дедлайни для переходу до “плану Б”. Хоча цього тижня з'явився шанс на відкриття країни, проте ми не можемо собі більше дозволити чекати та бути в невідомості, враховуючи потенційні карантинні обмеження.


Чому Еквадор?


Первинною ціллю команди було сходження на вершину вище 6 тисяч метрів у 2020 році. Ковід зробив ситуацію дуже динамічною, тому, постійно аналізуючи ситуацію з кордонами, Еквадор - чи не єдиний наш варіант. До речі, Еквадор - єдина країна в світі названа по географічній ознаці, адже знаходиться прямo на екваторі. Експедиція складатиметься з 5 вулканів, в числі яких три найвищих в Еквадорі - г. Каямбе, г. Котопаксі, г. Чимборасо. Кожна з вершин по-своєму особлива.


Наприклад, вулкан Каямбе розташований прям на екваторі - це найвища точка та найхолодніша точка Екватору. Це третій найвищий вулкан. Котопаксі другий вулкан по висоті в Еквадорі і є найвищим діючим у світі.

Чимборазо — неактивний стратовулкан, найвища вершина Еквадору, його висота — 6267 м. Він є найвищою вершиною Еквадору відносно рівня моря, але оскільки вулкан міститься на екваторіальній опуклості, він є також найвищою точкою на поверхні планети відносно центру Землі. А ще - найближчий до космосу!


З технічної точки зору - Еквадорські вулкани чи не найскладніший з варіантів Експедиції, які ми пропрацьовували. Там будуть мотузки, робота в зв’язках, тріщини, страхування. Якщо команді вдасться - станемо першою українською жіночою експедицією на вулкани Еквадору, і зокрема Чимборазо. Також, Чимборазо може стати висотним рекордом для всіх з команди, окрім менторки Оксани Літинської.Чому ми це не переносимо на потім?


Відправити експедицію саме в 2020 році - наш основний виклик. Це наш Еверест. Вкладено занадто багато ресурсів, щоб здатись. Звичайно питання ризиків

стоїть дуже гостро, але ми віддані своїй меті в рамках 2020 року, в 2021 будуть свої нові задачі. Стараємось діяти згідно нашого гасла і знаходити шлях попри всі перешкоди.


Ми дивимось на цей проект як на довгострокову затію. Експедиції по свому означенню мусять тривати довго. Для нас це не про одне сходження, не про дні, а навіть роки підготовки. Це шлях, і ми хочемо його проходити з сміливими жінками.


#find_a_way2020


Якщо Вас зацікавила наша затія, допоможіть проекту своїм донейтом на нашому сайті за допомогою кнопки "Підтримати"


207 переглядів

Останні пости

Дивитися всі