Як пробігти 42 км без досвіду


20 червня наша команда в повному складі пробігла найдовшу в свому житті дистанцію. Бігли у Львові, Кропивницькому, Лондоні та Сан Франциско; самі чи з друзями; в сонце і дощ. Заради спільної ідеї.


Коли минуло кілька місяців від початку наших щоденних тренувань, розбігані і щасливі, ми дізнались про ідею першого нашого випробування від менторок пробігти командою Gorgany Race. Горгани це такі пригодницькі змагання, де учасники біжать певну дистанцію на складному рельєфі і виконують деякі завдання на точках. Завдання стосуються гірського туризму і орієнтування. Словом, затія звучала екстримально і відчайдушно, тому вибору цього не робити у нас не було :) Проте, на жаль, через пандемію та карантинні обмеження змагання не відбулись, тому ми на цю дату запланували дещо інше без зупинок рухатись 6 годин.

По наших попередніх підрахунках, 6 годин руху при трошки швидшому темпі, ніж тому, у якому ми звикли тренуватись це марафонська дистанція. На неї ми і цілились. Забігаючи наперед, скажемо, що раніше такі відстані ніхто з нас не бігав, і навіть не думав про них.


Крім виклику самого забігу, перед нами ще й стояв виклик організувати самим собі марафон. Не такий, коли перекривають все місто, є вело-супровід, і видають воду і снеки по дорозі. А який самі собі зробимо :) І крім цього, 7 дівчат з команди бігли разом, а от решта четверо самі, і ще й розкидані по світу Оксана в Лондоні, Юля Зі в Сан-Франциско, Аня Волохова в Кропивницькому та Юля Гладиш у Львові, проте в інші дати.


Львівська команда скооперувалась і до завдання поставилась відповідально - для початку ми обрали маршрут, яким будемо бігти. Коли обирали, то виділили кілька вимог до місця забігу: дорога має бути в доброму стані, не перериватись, водночас малолюдяна, але і не забита десь в лісі. Ну і основне, щоб маршрут був коловим, оскільки робити кілька прохідних пунктів на всіх 42 км своїми ресурсами ми не могли. Зійшлись на прекрасній, довгій велодоріжці поблизу Брюхович (м. Львів). Кожне коло тривало біля 2 годин це давало нам змогу періодично потрапляти на прохідний пункт та бачити чи всі подруги в порядку.


Дякуємо Voodoo WakePark, що прийняли нас і дали можливість зробити Вашу станцію нашим місцем відновлення та підкріплення!


Прибігли на вейкпарк, зробили кілька ковтків води, закинули в себе щось пожувати, сходити в туалет і далі. До речі про пожувати. Підкріплялись ми бананами, енергетичними гелями від Nutrixxion та протеїновими батончиками Herbalife Nutrition.