Арарат - пригода висотою в 5137м


Першочерговим нашим завданням в рамках проекту Експедиції є здобути висотний досвід, тобто зрозуміти як наш організм реагує на висоту, оскільки більшість з нас не бували і вище трьох тисяч метрів. В умовах карантину, коли більшість країн закрито, вибір був не великим:) І ось, ми збираємось на найпопулярнішу вершину 2020 для українців – Арарат.

Склад суперкоманди сходження на г. Арарат: ментори Оксана Літинська і Юля Зі.

Семеро Бунтарок: Аня Олексин, Галя Стрипа, Юля Стрипа, Таня Пацай, Ляна Сидорська, Юля Гладиш, Марічка Павлишак-Задорожна.Чудова ідея об’єднує навколо себе чудових людей.


Так до нашої команди долучилась смілива мама Бунтарки Лілія Гладиш, пластуни зі станиці Лондон Руслан Фецик і Руслана Бакун та друзі Андрій Гаврилів і Михайло Юсип.

Особливою ця пригода також була тому, що нас супроводжувала неймовірна жінка, бунтарка по духу Ismet Inan. Ізмет, яка піднялась на Манаслу (8163 м), ставши першою турецькою жінкою, що це зробила без кисню.

Наш маршрут


Два перельоти (Львів-Стамбул, Стамбул-Ван), три години їзди Ван-Догубаязит і ми +20 кг багажу на кожного біля підніжжя гори Арарат. По дорозі відкривається чудова панорама — широка долина і посеред неї 5-тисячний велетень Арарат. Навколо нас особливий колорит східної Туреччини, суворі обличчя курдів, запах смаженого м’яса з травами. Сповнені хвилювання у передочікуванні чогось невідомого чекаємо нашого виходу на маршрут.День 1

Підхід до базового табору 3200 м